Bach bloemen van de nieuwe generatieVyrábíme esence v jejich pr˘írodním prostr˘edí v Evrope˘ , Africe a v okolí Amazonky. Díky nas˘ í vy´zkumné a piony´rské c˘ innosti s amazonsky´mi orchidejemi v roce 1989 a poc˘ átku vy´voje sve˘ tove˘ první delfíní esence Delph v roce 1991 uvedla Korte PHI do chodu vy´voj kve˘ tinovy´ch esencí.
 

Semináře a workshopy:


Spanje
leden 2024 - Tenerife (Španělsko)
Workshop o delfínech
Pořadatel: PHI Essences
E-mail: info@phiessences.comDnes víme, že květy s jejich okouzlující vůní, formou a barvou jsou nejen nejkrásnějším vyjádřením rostlin, nýbrž také formou vysílající oscilaci a energii, která je patrná na jejich auře. Barvou a formou vyzařují květy určitou frekvenci světla s pomocí senzibilního, a přesto jednoduchého mechanismu tuto energii zachytit a využít ji k harmonizaci pro lidi, zvířata a rostliny. Intuitivní badatel Andreas Korte vytvořil nový přístup k získávání takových esencí.

Metoda výroby pomocí krystalu

Květy rostlin nejsou otrhávány nebo poškozovány. Světelná informace květů je přes krystal převedena přímo do vody. Fyzik Dr. Werner Altmann tyto nové zkušenosti vědecky objasnil v knize „Já a Vesmír“*.
Dr. Emoto (Japonsko) dokázal, jak se tím změnila struktura molekuly vody. Korte PHI esence se osvědčují již více jak 15 let a jsou s úspěchem používány v mnoha zemích světa.

Jedná se o harmonizující prostředky, a ne o medikamenty v klasickém smyslu, které nepůsobí přímo proti symptomům tělesné a duševní nevolnosti, neboť pomáhají odstraňovat příčiny a doprovázejí nás v našem vývoji. Oproti medikamentům a lékařským prostředkům nemají Korte PHI esence žádné indikace, neboť se jedná pouze o energetické afirmační nosiče harmonizujících informací květů, orchidejí nebo drahých kamenů.
Mohli bychom je označit jako katalyzátory nebo vitaminy naší duše, které pomáhají rozvíjet jednotu a harmonii mezi tělem, duchem a duší.

Anna Maria Dado
Onze aanbevelingen

Kwallen
vanaf 16,00 EUR